Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Honzahk" |  vypnout filtr

<1920212223242526272829>
Chomutovu o nic nejde to je naše šance. Jinak 2 třetiny to bylo okatý a 3 třetina už byla k ničemucnu byť tam snaha byla.
Jestli dnešním utkáním ztratíme výhodu domácího prostředí a riskujeme dostat třeba i Spartu nebo Kometu a začínat venku tak ty naše frajery dnes nechápu. Ale co třeba je to jen fanouškovskej pohled. Ve 26 zápase doma poprvé cítím jistou pachuť zpackani zápasu samotným přístupem týmu
Já tyhle zápasy nerad, všichni očekávají výhru a když pak nepřijde, lejou se na tým občas i kýble špíny a přitom žádnej zápas není samozřejmost. Zvláště když Olmík bojuje de facto o víc než my. Chceme šestku, lépe čtyřku, ale jsme v ní, psychologicky je to ideálnější než být 12. a bojovat o desítku, takže to nemusí být tak snadný. Ale kvalitu máme, to by mělo být tím rozhodujícím faktorem.
taky jsem koukal, že jsou v distribuci lístky prakticky jen na tribunu od pokladen, ta nad střídačkama bude asi pro partnery FIBA, novináře atd.
Ale lístky do oblouku, ani na stání nejsou. Věřím, že ale budou, bylo by fajn udělat pěknej stojící kotel a bouřlivou atmosféru Smajlík
hučelo v uších :-))))
naprostej souhlas se vším,
mě hučelo z toho jejich gramofonisty ještě v 11 večer při sledování Přeletu nad Kukaččím hnízdem. Ten DJ Sádlo by se do toho filmu hodil taky, kreatura. Smajlík Smajlík
a zdravím pana Coalera, svět je malej :-)
Ale když jsem viděl mladýho (4 roky) jak byl nadšenej, v autě říká táto je to skvělý Hradec dal góla, a dal ho Richard Jarůšek, tak jsem si říkal jak se od těch dětí máme moc co učit. Vysledek neřešil a byl neskutečně spokojenej výjezdník.

A malá vsuvka, náš mladej se po první třetině potkal s kamarádem ze školky a náš mladej povídá: Liberec dal dva góly a Tonda mu povídá, no jo je to v prdeli Smajlík Smajlík Smajlík to nás rozsekalo a vo tom to je Smajlík
Tak jsme doma, nechat si utéct Liberec o 2 góly je špatně, 1.třetina hrozně individuálních chyb (Bedna, Gregorc), pak to bylo lepší, ale ty chyby v obraným pásmu tam byly pořád, zatímco Liberec ty chyby nedělal. Proto asi zaslouženě vyhrál.
A pane Liberecký gramofonisto a ovladači zvuku, prosím ubrat, bylo to jak v Pionýrkách na kolotočích
jinak po pauze nám jdou 3. třetiny, dnes šance Bendy na 3:0, nedal a z protiútoků 2:1, pak 25 minut slabších, Plzeň výborně bruslila a byla lepší, od gólu Richarda na 3:2 jsme byli lepší a bylo to výborný. Důležitá výhra, uvidíme na severu v neděli, každopádně doma jsme silný, i když PO je jiná soutěž a být do 4. je fajn, pokud zvládneš 2 domácí zápasy, jinak se to pěkně otáčí a liga je letos kurevsky vyrovnaná.
neměříme, ale bohužel se tu měří Knoťasovy pindíky, a plno jiných a já si užívám to jak momentálně hrajeme, dneska Richar 1+3, Knoťas 3+0, příště někdo jiný se super bilancí, snad je to doprdele tým, co má nějakou vizi a občas je někdo lepší jiný horčí a tady se řeší píčoviny
Já jedu do Liberku, nebo taky do Reichenbergu, nebo taky do Liberce, jak chceš Smajlík Smajlík Smajlík třeba tam budeš taky
Hansi, já myslím, že restrikcema jste akorát vylili vaničku s dítětem, jezdím k Vám na každej zápas a troufám si říct, že poslední derby bylo možná i o něco víc lidí z HK než tomu bylo dříve. A podle mě je to jen proto, že lidi na tý prdeli nesedí ale jedou ty lístky koupit k Vám, a když už tam jsou koupí jich více. Dědulové na pokladně Ti jich stejně prodají víc než 4, a kdyby ne vypraví se více lidí v autě a koupí jich stejně víc. Takže ty nesmyslný opatření jsou absolutně kontraproduktivní. Navíc krom drobných pošťuchování před halou za což můžou oba tábory ty zápasy probíhaj v klidu, to jen vy si myslíte (nebo plno lidí od Vás), že jsme dobytek co žere děti Smajlík Smajlík . Když přijedou vaši fandové sem, taky odpalujou pyro a dělaj trochu bordel, jenže hradecký cajti jsou trochu jiná liga než Ti vaši a umí si to ukočírovat, mají zkušenost s baníkovcema, sparťanama atd. z fotbalu a vědí jak na to a není problém. Pardubický policejní složky jsou spíš šašci a mamlasové, co spíš provokujou než situaci klidněj. Takže dokud budete házet jakýmkoliv hostujícím fandům klacky pod nohy, tak to nikdy lepší nebude. Ani se nedivím, žejste neměli vyprodáno naposled, joo Hrabalův papír snese vše ale to máme 10.194 - 50 neprodaných lupenů do kotle a plno volných míst po hale, takže podle mě bylo tak 9.000 max 9.500, když se hrál 1. zápas u nás tak vyprodáno nebylo jen díky Vašemu nenaplněnýmu kotli, jelikož my počítáme kolik lidí projde turniketama Smajlík Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.