Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Honzahk" |  vypnout filtr

<2223242526272829303132>
jj EBEL je EBEL jak dopadl Colton Yellow Horn v Plzni a to byl vítěz KB v té jejich lize. Asi trochu jinej level.
Tak dnes bez emocí
FAKTA jak je hokej spravedlivý. na Spartě jsme hráli zanďoura, v 1.třetině dali 3 góly a pak měli za 2 zbylé třetiny 10 střel.
Dnes Liberec, on hrál zanďoura, my byli lepší a vyhráli jsme 18:30 na střely z toho měli Líbači 6 střel za 2 a 3 třetinu dohromady, bez pořádné šance, ale góly dali v té vyrovnané první. Krásná paralela se Spartou.
A koněpule? ve zlíně 59:32 a 69:54 vyrovnáno, a dnes 2:0 po 2. a nakonec 2:3 v čase 59:54. Prostě tak to nějak je
No a v neděli za 1 a jde vo hovno
Jinak dneska velmi slušnej výkon venku, kvalita tam je
Loženky nedáme oni ano. 5 bodů v kostech asi nevyjde, 2 branky venku asi nedáme, ale co doma s Olmikem to bude důležitý
Žádný trejdy, je potřeba jeden centr a aby se nám výhybala zranění a sedla si sestava z 6 utkání 4 výhry, tak v tomhle trendu 2 body na zápas pokračovat
Jinak musím říct, že asi trenéři našli styl pro Béďu, zaparkovat ho před kasu a tam clonit a vázat obránce, najednou jakoby pookřál a je ho paradoxně plnej led, u mantinelů výbornej a důkazem toho je i Radegast Index kde je 3. z celý EL.
Vynikající večírek (teda odpoledníček), v hledišti domácí prostředí a dnes velmi bojovný ze strany HK a skvěle zvládnutá hra v oslabení. Sudí chtěli ve 3. třetině klasicky Spartě pomoct, Ti nabízenými výhodami pohrdli, tak je Ti sudí za "odměnu" setli v poslední 5 minutách. Smajlík
A už se jako fanoušcicučíme fandit na Spartě, pochopili jsme, že repráky v pauzách nepřeřveme, tak sbíráme síly a fandíme hlavně, když se hraje. A možná bylo dnes více lidí z HK než tomu bylo v Koněpulích, kde nás byly taky mraky.

Bodujeme, už i venku, pod náma se to mydlí a chce to vyhrávat dál, trhnout se, abychom byli přes Vánoce v klidu a užili si Davos
Musím ocenit včerejší červeno-žluto-bílou šprckovanou v pláštěnkách ve 3.třetině. Ze severu, kde jsme seděli to bylo velmi efektní. Smajlík
jinak dnes nepřivézt 3 body by bylo trapný, koněpule slabý, sice jakž takž snaživý ale herně slabý
Nesouhlasím, ano dostal lacinej gol na 1:1 ale nebýt jeho a naší lajdáckosti v koncovce, bylo by to nejpozději v půli zápau rozhodnutý. Takhle jsme je přehrávali jen herně, byť výrazně ale pořád cejtili šanci.
vzhledem k výkonům Hradce venku bych krotil euforii, navíc víme co s námi vždy dělá repre pauza viz. loni. Tudíž jsem opatrným dvoubodovým optimistou.
přesně tak, třeba to letos do tý baráže dotáhnou a bude bitva jihu s jihojihem :-)
v Budějicích jsem byl minulej týden pracovně, rozkopaný jsou pěkně, nic příjemnýho, to i náš rozkopanej okruh u Fakultky je proti tomu pohoda, dálnice se staví, což je pozitivní, ale co mě překvapilo, ve středu města se nikde neplatí parkovné, to je velká paráda, byl jsem na obchodním obědě a bylo mi řečeno, že sice je to fajn ale od Novýho roku jim tato paráda skončí a budou mít zóny, parkomaty....
Jinak podle mě dnes nejlepší hráč Bedřich Kohler
Hynek povídal že: Sýkora nebyl na střídačce z důvodu odletu na tiskovou konferenci do Lugana v rámci naší chystané účasti na Spengler Cupu.“

Zdroj: odkaz
asi rýmička :-), nebo ještě odpovídal na dotazy :-)))
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.