Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Whitedog" |  vypnout filtr

<3536373839404142434445>
při vší úctě k všem autorům slov a hudby na celém světě, co to kur.a je? Klip je to hezkej, ale text a hudba hrozný.
chápu to správně, že kdyby ementálové nehráli PP za stavu 4:4 (páč museli stejně jako včera lotyši), tak by nás smázli i přesto, že dvě třetiny tahali za kratší konec?
jinak si tipuj jak chceš, nikdo tě v tom neomezuje, ale bylo by dobré rozlišovat význam slov. třeba pro mě není "vyhrát" stejné jako "smáznout".
nejdůležitější špíl sezony je ve čtvrtek a já doufám, že nám tahle výhra dolije krev do žil.
Jirko, ty náš věčný optimisto, už polož tu věšteckou kouli a bav se hokejem.
Pokud budou hrát naši tak přímočaře jako proti Švédsku tak nevidím jediný důvod, proč by nás měli ementalove říznout. Vždyť zatím neměli relevantního soupeře.
No tak se zpožděním, bo se mi v autě včera psát fakt nechtělo.
Ke čtvrtému zápasu - bylo to sice odbojovane, nebyli jsme daleko od výhry, ale bylo tam spousta individuálních chyb, jak v útoku (neproměněné šance), tak zejména v obraně - tolik puku ve třetině na holi a pořád se to vracelo od modré do třetiny. Jarcek chytal dobře a až na třetí gól měl i štěstí, které Maxovi chybělo.
K celému PO - Brno ukázalo kvalitu, kterou my neměli - využívali přesilovky a dokázali i z hovna uplést bič, kterým nás několikrát bolestivě praskli. Přestupová politika na konci přestupového období se nám hrubě nepovedla - ano chápu, nikdo nemohl předpokládat zranění koukyho, rosy, dragyho, lessia, ale prostě velmi chyběl bezuch (Štindl jako protihodnota při vší úctě neměl v MHK co dělat) a i piche by dodal variabilitu v přesilovkách.
Celá sezóna byla nad očekávání a je škoda, že je znehodnocená rychlým vypadnutim v PO. Snad to klukům nevezme chuť na době pracovat.
Reakce na Zeck: Výmluva na rozhodčí? Možná kdybychom hráli skvěle, pak by to bral. Dnes jsme nepředvedli opět vůbec nic. Kometa celý zápas zalezlá, spoléhá jen na naše chyby a její přesilovky. Přesilovku opět využije a dál hraje to co potřebuje. Jsme naprosto jaloví, zakončení nadále trapné, souboje prohráváme, souhra žádná, ojíždění mantinelů místo rvaní se před bránu, důležité buly prohrané, přečíslení VŽDY vyřešené nejhůř jak mohlo. Pavelka dnes měl jediný moment, kdy musel podržet (vychytat nájezd) a nepodržel. Čiliak je držet ani nemusí, protože na něj jdou jen naprosté haluze, které by chytil i junior. Dědek Kukumberg nejlepším hráčem týmu jak v útočné fázi, tak i v obrané fázi (to leccos vypovídá). Vincour, Rákos, Smoleňák, Zámorský, hráči, na kterých to má stát, jako kdyby nehráli. Od domácích zápasů jsme nezměnili absolutně nic, jen brankáře v brankovišti. Martinec viditelně netuší, co se špatně rozehranými zápasy vlastně dělat a pak odvolá brankáře tři minuty před koncem, když ani nemáme v držení kotouč. Díky tomu ho tam pak minutu a půl naháníme v šesti po celém ledě. Cingel dostane geniální přihrávku přímo na gól a on prostě nesleduje hru, takže mu to projede kolem hokejky, aniž by o tom věděl. Chvílemi je to až komedie. Hrajeme jen to, co nám Kometa dovolí. Je mi z toho zle, ale na Brno nemáme. Nemáme na něj kvůli tomu, že hrajeme trapně, ne kvůli tomu, že Brno je nad naše síly. To mě na tom sere nejvíc.
Řečeno slovy klasika "debil v divadle a já bdělá premiéru".
Tohle co jsi vyvracel po prvním playoff výkonu v sérii myslíš vážně?
Dneska to mělo jednu chybu, přímo kapitalni. Jinak žádnou jinou změnu než v bráně ani Maťa udělat nemohl.
Ať se na mě nikdo nezlobí, ale takovou chybu prostě granak udělat nemůže. Posral tím celou snahu týmu.
přesně, musíme najít způsob, jak zlomit jalovou přesilovku. k tomu dodám - bohužel chybí Rosa.
zároveň chybělo v první zápase i trochu štěstí - pří krátké první přesilovce tam byla dobrá akce, puk se vykulil do prostoru,kde Matěj Chalupa byl, bohužel o cca půl metru jinam, než jsme potřebovali - by to zametl do prázdný brány a vedli bychom my.
zato ve druhém zápase Mueller to štěstí měl - ten gol na 0:4 mu nešťastným zákrokem lapačkou hodil Max přímo na klacek.
ale co, je to 0:2 a doufám, že to v pátek vrátíme do HK. nebo v sobotu.
Pokud je to profík, a já myslím, že je, tak to PO odchyta s patřičným nasazením. Nějakou trucsabotazi by uškodil především sobě - přijít o dobrou pověst si zejména gólman nemůže dovolit.
No, takže padlo tu už spoustu hodnocení, kritiky atd., takže k tomu už nic dalšího.
Je třeba v pátek udělat změnu - do brány musí Jarcek (to není kritika MadMaxe), trenéři si musí sednout k videu a najít recept na přesilovky Brna. Já si myslím, že bek že slabé strany musí k orsavovi přistoupit blíž - Linhart byl na dva metry a to je moc.
Pozitivní bod je, že do Brna jedou ti, kteří chtějí fandit a ne mlčící stojáci, případně gauče.
A měl bych dvě přání - konečně v zápase vést a aby se na place objevil Rosa - ten při přesilovkách fakt chybí - druhou polovinu sezóny (do zranění v koberci) nás nejlepší bek.
Takže v pátek na značkách a s naladěnými hlasivkami
Přesně. Umění číst mezi řádky tu chybí a je bezvadné, že sem někdo přináší tyto schopnosti.
Jebat Erat. O rozhodnutí si myslím své, ale za mě je dobře, že bude hrát. Aspoň si brnaci nebudou moc stěžovat, že jsme je vyřadili díky tomu, že nemohl hrát.
Já jsem se sem na fórum moc nedostal, bo jsem 12 den v kuse v Praze a i derby jsem musel vynechat.
Nicméně na tohle reagovat musím. Dělal jsi nějaký sport nebo řídil nějakou skupinu lidí? Opravdu budeš riskovat zdraví hráčů ve vypjatém, nahecovanem ovšem z pohledu blížícího se PO naprosto bezcenem zápase? Jak si před vedením a případně fanoušky zodpovis, pokud necháš drobně zraněného / nedoleceneho hráče hrát a on si zranění obnoví a nebude moc hrát PO, což je vrchol celé soutěže?
Úvaha trenérů byla naprosto racionální a správná. To pochopil i Hysterix (čti můj 12-ti letý syn který se hroutí z jakékoliv porážky, natož v derby), který narozdíl ode mě na derby mohl. Navíc to prý bylo odbojovane. Takže cajk
Soutěž totiž pro MHK začíná až 18.3., vše předtím byla jen kvalifikace.
1. Faul naprosto jasnej a nevím co ty plzeňaci blbli.
2. Růžička už je tím napovidanim rozhodčím trapnej
3. Hribikovi, i když v tom byl teď nevinně, to jedině patří.
4. Jak to, že jim nikdo nebere víčka, nebo si je snad nosí z domova? Smajlík
Ne, mail jsem neposílal a nebudu nikoho podporovat z dálky, nýbrž ze svého stálého místa cca 2 metry od stupínku. Pokud má vaše páteční akce nějaké konsekvence se stylem fandění, tak mi to pošli na whitedog@seznam.cz , bo přicházím na svůj flek z kobyly cca 5 minut před začátkem, tak abych se na to mohl případně připravit.
Já jen doufám, že to, co jste vymysleli bude mít nějakou myšlenku. V pátek budu s vyladenyma hlasivkami na své značce a kdo mi na ní vleze, toho kousnu. Jsem zvědav, jestli se zapojí ve větší míře i muži v černém, kteří jsou přímo u stupinku.
A pokud to bude nějaká kokotina, tak po první třetině odcházím na pivo do skyboxu a už tam zůstanu.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.