Filtr: výpis příspěvků ze dne "2015-10-23" |  vypnout filtr

...a ze zadků jim koukalo každému koňské kopýtko....asi ještě dozvuk velké pardubické....nebo loňské gayparade pod Kuňkou??
23.10.2015, 22:12
Na chodbě koňské arény jsem dnes potkal pár kluků ve žlutých dresech s nějakým M na hrudníčku....když jsem se jich zeptal, odkud že to přijeli a komu vlastně fandí....sklopili očička a přidali do kroku....nevíte, kdo to byl??
23.10.2015, 21:59
Reakce na obrkolodej: Raněnej boxer je nebezpečný soupeř, ale musí zápas urvat jediným úderem. A to se podařilo nikoliv raněnému, ale nám během té půlminuty. Jinak zápas více bojovný než pohledný, ale na to prdí pes. První třetina z naší strany ospalá, všude o krok později a ten gól byl logickým důsledkem. Ale od druhé třetiny to byla jiná písnička. Kluci začali šlapat a najednou to šlo. Myslím, že máme kvalitnější mančaft a bylo to vidno. Co ale dle mého názoru rozhodlo byla bojovnost kluků od té druhé třetiny. Začali bruslit, hrát jeden za druhého a třeba padat po držce do střel. Pro mě moment zápasu na konci druhé třetiny, kdy v oslabení nebo krátce po něm od modré střílí bek Pce a hned dva tam lehnou, aby pomohli golmanovi. Na tom jsem čekal dlouho a dočkal jsem se. Ti dva co tam lehli po držce se jmenují Rasťo Dej a Jirka Vašíček. I Pavel Richter jako spolukomentátor pouze kontatoval, to je rozdíl v obětavosti mezi oběma týmy. Dnes ode mě veliká pochvala pro Béďu. Pro mě muž zápasu, při vší úctě ke skvělému Jarkovi. Kolik černé práce, zblokovaných střela a nakonec i branku dal. Klobouček pane! To je posila, jak jsem ji chtěl vidět. Vůbec celá čtvrtá lajna super. Vantyho výkon jeden z nejlepších co je v HK. Koptič taky dřel jak mezek. Vůbec to současné složení útoků je zajímavé a to v pozitivním smyslu. Řízek to tam rozházel, že ve trojce máme elitní kanadýry, jednička je jasná, dvojka Bedýnka, co není vidět, ale stejně vždycky zaboduje, lepšící se Kuko a Rasťo. A čtyřka šlape. Ice time všechny lajny hodně podobný si myslím. Fakt docela dobrý tah řízka s Máťou. I když ten ice time je daný tím, že jsme dnes nehráli přesilovku. První faul soupeře přišel v čase 59:nula nevím, nic, škoda mluvit. Do té chvíle přesilovka nebyla :)) Během 40 vteřin jich pak vyloučil asi pět :)) Za rozhodnutého stavu 4:2 :)) Neva. V bráně super Káca. Obrana velmi slušná. Renda hraje dobře, Čapíno se trefil a Standa je jistota. Často ho nechválím, ale absolutorium pro Jirku Vašíčka. Jak tam skáče po hubě do střel, to se nedá nepochválit. Byly i tací, co v obraně dost chybovali, ale na kritiku dnes seru, pááč to je cenné vítězství. Kluci díky a Hradec oleee
I kdyz pises slohovky krasne se to cte a je to pravda.takze jen tak dal))
23.10.2015, 21:57
Gratulace hokejkam.prvni tretinu jsem se zacinal bat.ale od druhe byl uz jenom jeden tym.sedel jsem na druhe strane a nejvic bylo videt dva hradecke kotle.pripadal jsem si jak u nas.az na tu stodolu))poklona kapelnikovi a suportu na druhe strane.kluci makali a ono to pujde))
Co sméééé...??? Smajlík
23.10.2015, 21:46
Opět mě nezbývá než s tebou ve všem souhlasit.. Smajlík
Takto by kluci měli makat furt. Dneska bylo krásně a dneska to šlo Smajlík
Takové trapné choreo (po jižansku chorál) měli. Prý vládcové Východních Čech a to už po třetí za sebou vládne právě HK a ne ta černá díra na jihu.

Vzkaz pro Hanse68. Neztrapňuj se předem a nedělej ostudu tam u vás na jihu. Vlastně vy ji máte furt Smajlík
odkaz
zdravíčko z domova.. :-)) teď rychle pivko.. a panáka.. :-)) srovnám si endorfiny a písnu.. :-))

snad se naši všichni vrátili ok a v pořádku.. :-))

škoda, že oslavu na konci zkazilo to nalité pako z koněpůlí..
23.10.2015, 21:18
Co napsat? Super a díky všem..., samozřejmě i fans! Byli jste úžasní jako kluci na ledě! Smajlík Smajlík Smajlík
Raněnej boxer je nebezpečný soupeř, ale musí zápas urvat jediným úderem. A to se podařilo nikoliv raněnému, ale nám během té půlminuty. Jinak zápas více bojovný než pohledný, ale na to prdí pes. První třetina z naší strany ospalá, všude o krok později a ten gól byl logickým důsledkem. Ale od druhé třetiny to byla jiná písnička. Kluci začali šlapat a najednou to šlo. Myslím, že máme kvalitnější mančaft a bylo to vidno. Co ale dle mého názoru rozhodlo byla bojovnost kluků od té druhé třetiny. Začali bruslit, hrát jeden za druhého a třeba padat po držce do střel. Pro mě moment zápasu na konci druhé třetiny, kdy v oslabení nebo krátce po něm od modré střílí bek Pce a hned dva tam lehnou, aby pomohli golmanovi. Na tom jsem čekal dlouho a dočkal jsem se. Ti dva co tam lehli po držce se jmenují Rasťo Dej a Jirka Vašíček. I Pavel Richter jako spolukomentátor pouze kontatoval, to je rozdíl v obětavosti mezi oběma týmy. Dnes ode mě veliká pochvala pro Béďu. Pro mě muž zápasu, při vší úctě ke skvělému Jarkovi. Kolik černé práce, zblokovaných střela a nakonec i branku dal. Klobouček pane! To je posila, jak jsem ji chtěl vidět. Vůbec celá čtvrtá lajna super. Vantyho výkon jeden z nejlepších co je v HK. Koptič taky dřel jak mezek. Vůbec to současné složení útoků je zajímavé a to v pozitivním smyslu. Řízek to tam rozházel, že ve trojce máme elitní kanadýry, jednička je jasná, dvojka Bedýnka, co není vidět, ale stejně vždycky zaboduje, lepšící se Kuko a Rasťo. A čtyřka šlape. Ice time všechny lajny hodně podobný si myslím. Fakt docela dobrý tah řízka s Máťou. I když ten ice time je daný tím, že jsme dnes nehráli přesilovku. První faul soupeře přišel v čase 59:nula nevím, nic, škoda mluvit. Do té chvíle přesilovka nebyla Smajlík Během 40 vteřin jich pak vyloučil asi pět Smajlík Za rozhodnutého stavu 4:2 Smajlík Neva. V bráně super Káca. Obrana velmi slušná. Renda hraje dobře, Čapíno se trefil a Standa je jistota. Často ho nechválím, ale absolutorium pro Jirku Vašíčka. Jak tam skáče po hubě do střel, to se nedá nepochválit. Byly i tací, co v obraně dost chybovali, ale na kritiku dnes seru, pááč to je cenné vítězství. Kluci díky a Hradec oleee
Q13
23.10.2015, 21:00
Dnes to byl buď jejich odrazový můstek k lepším zítřkům.. nebo prohloubení krize. Hecli se..první třetinu to byli skoro ty Pardubice jako vždy..ale jsem rád že se to od druhé třetiny obratilo do papírových předpokladů. Doufám, že jsme jejich smrt. Derby je naše.. hoši děkujem. Super atmošku jsme vytvořili.. byli jsme v rokly jako "doma". Hradec Olééé
Krásný,jak tam oba skočili do tý střely Smajlík
Hoši děkuju Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
23.10.2015, 20:41
Takovej krása večírek nezkazí ani nejmenovaná postavička z Mc donalda.
Děkuju pánové Smajlík
jinak teda čumím jak puk, jak Olmík vyklepnul polskej Trzinec Smajlík
Smajlík Smajlík , a to je teprve začátek Smajlík . Já bych jim ten sestup tak přál, snad nejsem moc zaujatej nééé?? Smajlík . I když na druhou stranu, kdo nám v sezoně daruje 12 bodů, to na zemi nenajdeš Smajlík
23.10.2015, 20:22
Tak prvni ohlasy po zapase, tezka euforie je slaby slovo Smajlík Na zacatku jsem mela docela bobky, kluci pak ale srovnali zacali litat a zrat led Smajlík vyzdvihovat nikoho nebudu zrali proste vsichni Smajlík Nasi fans mazec neskutecne jsme si to uzili. Vzkaz kobylam prvni liga taky liga
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.