Filtr: výpis příspěvků ze dne "2014-2-2" |  vypnout filtr

<123456789>
02.02.2014, 21:09
Celkově chytal dobře,ale ten třetí ? Neviděl,byla teč ?ASI FAKT NEŠŤASTNEJ gol,ach joo
Jinak hrubé ovlivnění rozhodčích...
Hlavně mi přišlo že ty rozhodčí jsem snad neviděl pískat, no co smůla na konci, měli jsme nějaký šance.., fakt si dej ten záznam jak je ta bitka a to potom, jak neví koho vylučuje to je strašný.:D
Jo rozhodčí fakt bída..
Co mě totálně dostalo v tý druhý třetině bylo to, jak vyloučil naše a potom řekl Mertlíkovi ať vstane a otočí se zádama, aby veděl koho vyloučil, tímhle je vidět, že v tom byl zmatek atd... noco v úterý to aspon bude vyhrocený na obou stranách, chceme 2. flek !!! Smajlík Smajlík
02.02.2014, 20:43
jinak utkání jsem sledoval v jedné hospodě v Hradci a jakmile jsme dostali poslední gól, pardubický kuchař mi to letěl oznámit, tak v úterý jim to vrátíme Smajlík
Hoši tak to co jsem zažil včera na basketě s rozhodčíma, tak dneska v Litvínově taky strašný, nepochopil jsem to, že v druhý jak tam vyjeli na naše ve třech ze střídačky, tak měli jít ven, nic , faul na Marhu taky nic, tak už nevím..., ten poslední gol byl asi ale Káci co? Smajlík
Cekal jsem to 3:2 ale až v prodloužení nebo na nájezdy pro nás holt dneska repríza domácího utkáni kdy jsme dávali taky v 60.
02.02.2014, 20:40
takže asi takhle: totální selhání rozhodčích v 1. a 2. třetině, jasný faul na Marhu se zraněním bez potrestání, ještě kouknu na záznam, kvůli rozhodčím bylo pak utkání vyhrocené, kluci makali, bojovali, ale když stále hráli ve čtyřech tak je to těžký, Jank jim to pěkně nasázel Smajlík v závěru to byla prostě smůla, střela byla těsně pod břevno, Kacetl jinak chytal výborně, komentátor tipsportu byl dost mimo..
Kdepak 2:2 přesný výsledek. Tak toto buly a celou akci včetně zákroku gólmana jsem nepochopil. Víc teď nebudu psát, než to rozdýchám, protože má pravdu plíšťa..divnej zápas
F.O.L.
jsou nějací noví zranění? budou disciplinární tresty?
To je smůla dostat góla takhle před koncem. Třetí třetina nám moc nešla, ale skoro jsme to do prodloužení dostali :(
Ale jak už jsem psal, byli jsme lepší, než se to začalo kouskovat ve 2. třetině..
02.02.2014, 20:15
Twl,Káco co to bylo ?Rychle setřepat a v úterý rozdupat koněsmrad.
Příště bude Kanty.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.