Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2013-10-13" |  vypnout filtr

<123456789>
13.10.2013, 19:20
Ještě jeden:-) Za stavu 5:2 sem věřil a vsadil si jak plichtu, tak i výhru:-) Tak aspoň tu plichtu, kluci:-)
škoda, že mám u fortuny prázdné konto.. a čekám na výplaty.. :-)) přisadil by jsem .. :-))
pojďmeeee!!!!! tlak je, ještě to štěstí!!
...to je celkem mazec co??? Smajlík
ještě jsem přisadil na remizu.. :-)) má víra je bezmezná...
Ustát oslabení a vlítnout na ně!!
Ten Škoda je docela golovej Smajlík
ty vado.... :-)) člověk tu chvíli není.. a zase goly.. :-)) třeba to nakonec dopadne.. :-)) mám vsazeno O2 :-))
fakt jsou to marodi?
Tak kdo čekal, že dá Hradec letos v nějakym zápase čtyři góly. Smajlík
13.10.2013, 18:38
Tak na to že hrajou se střevní chřipkou dost dobrý Smajlík
Dnešní zápas má přeci jen jedno pozitivum.. Už v půlce zápasu jsme nad průměrem vstřelených gólů za zápas Smajlík
13.10.2013, 18:20
Tak Kudrna dal gól svému bývalému týmu. Smajlík
13.10.2013, 18:18
TAK JSEM SE OD TÝMOVÉHO LÉKAŘE DOZVĚDĚL ŽE UŽ OD UTKÁNÍ S CHOMUTOVEM MAJÍ HRÁČI STŘEVNÍ POTÍŽE COŽ VYSVĚTLUJE JEJICH POSLEDNÍ VÝKONY. OVŠEM NECHÁPU PROČ NEVYHLÁSILI MARODKU. TAKŽE RESPEKT. Smajlík
7 gólů za jednu třetinu, to jde Smajlík Ještě máme dvě třetiny, takže ještě snad nějaká malá naděje na zvrat je, ale co se psychiky týče, tak to naši oproti Libereckým asi budou mít hodně těžké..
Ale musí se nechat, že náš druhej gól byl krásnej. Smajlík
Dneska se hraje na obou stranách bez obránců? Smajlík
tak jsem chtěl vsadit kdo dá další gol... na hradec .. a nestihl jsem to.. ach jo..
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.